Felújították a szerepi református templomot

2011. október 12., címkék: bölcskei gusztáv, hálaadó istentiszetelet, hajdúvidéki egyházmegye, templomfelújítás

A több mint száznyolcvan éves épület kívülről és belülről egyaránt megújult. A felújításért október 16-án, délután 3 órától ad hálát a gyülekezet. Az istentiszteleten Bölcskei Gusztáv, tiszántúli püspök hirdet igét.

Igazi otthon

2011. július 11., címkék: idősgondozás, hajdúvidéki egyházmegye, hálaadó istentiszetelet, bölcskei gusztáv

Bővítették a hajdúszoboszlói ANNA Idősek Otthonát. Az új épületszárny átadásának hálaadó istentiszteletét július 10-én, vasárnap tartották.

Átadják az ANNA Idősek Otthonának új szárnyát

2011. július 07., címkék: bölcskei gusztáv, hálaadó istentiszetelet, hajdúvidéki egyházmegye, idősgondozás

A hajdúszobsozlói intézmény új épületrészét hálaadó istentisztelettel avatják fel.

Szemem már nem, csak szívem láthat

2010. december 03., címkék: hajdúvidéki egyházmegye, hajdúsámson, Gyülekezeti hírek

Az 1982-ben bezárt hajdúsámsoni temető sírjait exhumálták és kegyeleti emlékparkot hoztak létre.

"Soha nem fogok drogozni" - ifjúsági nap Hajdúsámsonban

2010. október 10., címkék: drogmisszió, hajdúvidéki egyházmegye

„Soha nem fogok drogozni” - vallotta egy fiatal barátainak a hajdúsámsoni ifjúsági napon, Orlosics Zénó ifjúsági szakember előadása után.

A „tékozló fiú” hazatér?

2010. október 07., címkék: ifjúság, hajdúvidéki egyházmegye, Hírek

A fiatalok felelősségteljes életre nevelése a célja a Hajdúvidéki Református Egyházmegye ifjúsági napjának.

Kegyeleti emlékparkot hoznak létre Hajdúsámsonban

2010. március 24., címkék: hajdúvidéki egyházmegye, tiszántúli egyházkerület, Gyülekezeti hírek, halottak, hajdúsámson

Szakemberek közreműködésével exhumálják a hajdúsámsoni református temetőben lévő sírokat huszonöt éves zárva tartása után. A több mint négyhektáros temetőt 1982-ben zárták be. Azóta úgy áll a település belvárosában.